Grupas “Odis” jubilejas koncerts Arēnā Rīga

Leģendārās grupas nopelni

Šī gada 18.novembrī Arēnā Rīga notiks viens no visvairāk gaidītajiem gada koncertiem – leģendārās latviešu rokgrupas “Odis” 30 gadu pastāvēšanas jubilejas lielkoncerts. “Odis” tika izveidota 1992.gadā, uzreiz pēc Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas, un drīz vien kļuva par vienu no aizraujošākajiem un populārākajiem tolaik jaunizveidotajiem rokgrupējumiem. Grupas skanējumam raksturīgais spēcīgais rokenrols, asie teksti un dinamiskā skatuves enerģija palīdzēja iekarot klausītāju sirdis. Un arī šodien “Oža” dziesmas joprojām tiek bieži atskaņotas gan radio, gan jauniešu pasākumos.

Jubilejas koncerta saturs

Šī jubilejas koncerta īpašo programmu veidos grupas populārākās dziesmas, kas 30 gadu laikā ierakstītas 10 studijas albumos. Skanēs tādi visu laiku “Odis” hiti kā “Ņem mani līdz”, “Šobrīd ir tāds laiks”, “Sirds nemierīgais ritms”, “Uguns”, “Lielās Kristīnes serenāde”, “Novārtā” un vēl virkne citu. Koncertā uzstāsies pēdējo gadu stabilais grupas sastāvs ap līderi Uldi Marhilēviču, kurā bez viņa spēlē Māris Brašmanis, Gundars Lintiņš un atkal grupā atgriezies Gints Sola.

Pārsteigumi un noskaņa

“Oža” koncertiem, arī šoreiz tiek gatavoti kādi muzikāli pārsteigumi no draugu mūziķiem. Taču pats lielākais pārsteigums vienmēr bijusi pašas grupas neprognozējamā uzvedība un improvizācijas uz skatuves. Un, kā uzsver paši grupas dalībnieki, noteikti līdzi jābūt arī skatītāju labai gaumei un humora izjūtai, lai uztvertu visas “Oža” radītās nianses. Jo “Odis”, kā vienmēr, sola neaizmirstamu šovu, kura pamatā ir labs rokenrols, smaids un pozitīva enerģija.

Gaida lielu apmeklētību “Oža” koncerti vienmēr pulcējuši tūkstošiem uzticīgu klausītāju, tāpēc arī šoreiz tiek gaidīts, ka Arēna varētu būt izpārdota līdz pēdējai vietai. Tie, kuri vēlas būt klāt šajā vēsturiskajā notikumā, tiek mudināti biļetes iegādāties laicīgi. Biļetes nopērkama: Ieejas biļetes uz šo gaidāmo “Oža” lielkoncertu jau ir nopērkamas “Biļešu paradīzes” tīklā visā Latvijā.